Fan club sitesi
'Survivor Anıl', Kıvanç Olur Mu? T5801410_c24b1de9-png
Fan club sitesi
'Survivor Anıl', Kıvanç Olur Mu? T5801410_c24b1de9-png
Fan club sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fan club sitesi

Yerli&Yabancı diziler,Ünlüler fan club..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

'Survivor Anıl', Kıvanç Olur Mu?

YazarMesaj
Elin.
Moderator
Moderator
Elin.

'Survivor Anıl', Kıvanç Olur Mu? Empty
MesajKonu: 'Survivor Anıl', Kıvanç Olur Mu?   'Survivor Anıl', Kıvanç Olur Mu? Icon_minitimePaz Tem. 15, 2012 10:16 am

Milliyet gazetesi televizyon eleştirmeni Sina Koloğlu, “Survivor” yarışmasıyla ünlenen Anıl’ın bir dizide oynarsa ilgi çekeceğini yazdı.
'Survivor Anıl', Kıvanç Olur Mu? 150720121114563609764_2
‘Survivor Anıl’ pek beğeniliyormuş hanımlar tarafından. ‘Kumral’ olması en büyük özelliğiymiş. Bir Kıvanç varmış TV’lerde kumral, bir de Anıl. Bunu ben söylemiyorum. Kadınların yorumu böyle.
Show TV magazin programında kendisiyle ilgili bir bölüm vardı. Anıl, ‘şan-şöhret basamaklarında’ olduğunun bilincinde. Bunu bir an önce kalıcı hale getirme niyetinde.“Bir dizi çekmek istiyorum” dedi. Kesin dizi çekecektir. Peki oyunculuk var mı? “Kaşım, gözüm ve imajımla işi götürürüm” demiyor Anıl, oyunculuk ve diksiyon dersi alması gerektiğini söylüyor. Kıvanç Tatlıtuğ’u örnek aldığını açıklıyor. Başka kimin adını verse açmaz. Beklenen örnek bu, kendisinden çünkü.
Peki Anıl, bir Kıvanç Tatlıtuğ olabilir mi? Bir dizide oynarsa, ilgi çeker. Çünkü hayran kitlesi yabana atılmayacak sayıda.
Ama yine de bu dizinin yan kadrosu, Anıl’ın dublajı gibi ayrıntılarının çok çok iyi olması lazım ki çocuğu götürebilsin. "

'Survivor Anıl', Kıvanç Olur Mu?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kivanc Tatlitig
» Kivanc Tatlitug Calismalari
» Survivor adasında 3 gün kalan Burcu Esmersoy, illallah etti!
» Kıvanç, Ortadoğu'yu sallıyor ama ünlü Arap şarkıcı onu sallamıyor!