Fan club sitesi
Adını Feriha Koydum Gitti Yerine Adını Çelişki Koydum Geldi! T5801410_c24b1de9-png
Fan club sitesi
Adını Feriha Koydum Gitti Yerine Adını Çelişki Koydum Geldi! T5801410_c24b1de9-png
Fan club sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fan club sitesi

Yerli&Yabancı diziler,Ünlüler fan club..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Adını Feriha Koydum Gitti Yerine Adını Çelişki Koydum Geldi!

2 posters
YazarMesaj
MBσz♥Eℓιz
Co Admin
Co Admin
MBσz♥Eℓιz

Adını Feriha Koydum Gitti Yerine Adını Çelişki Koydum Geldi! Empty
MesajKonu: Adını Feriha Koydum Gitti Yerine Adını Çelişki Koydum Geldi!   Adını Feriha Koydum Gitti Yerine Adını Çelişki Koydum Geldi! Icon_minitimePaz Haz. 24, 2012 8:56 am

Adını Feriha Koydum dizisi yeni sezonda başrol oyuncularından Hazal Kaya gibi bazı isimleri geride bırakarak yoluna devam edecek.
Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı Emir Sarrafoğlu karakterine Feriha’nın ölmesiyle yaşayacağı aşk acısını kimin unutturacağı ve bu kişinin kim olacağı sosyal medyada merak konusu. Aynı durum Yusuf Akgün’ün canlandırdığı Koray karakteri içinde geçerli.
Dizinin isminin ne olacağı da şimdiden tartışılmaya başlanmış, yaratıcı izleyicilerimiz biraz da kırgınlık ve kızgınlıktan olsa gerek Adını Emir Koydum, Emir tatilde, Emir Avrupada, Emir okulda vs. gibi isimlerle tepkilerini belirtiyorlar.
http://www.hazalkaya.net
Elin.
Moderator
Moderator
Elin.

Adını Feriha Koydum Gitti Yerine Adını Çelişki Koydum Geldi! Empty
MesajKonu: Geri: Adını Feriha Koydum Gitti Yerine Adını Çelişki Koydum Geldi!   Adını Feriha Koydum Gitti Yerine Adını Çelişki Koydum Geldi! Icon_minitimePaz Haz. 24, 2012 9:05 am

cok kotu bu ya
paylasim icin tesekkurler

Adını Feriha Koydum Gitti Yerine Adını Çelişki Koydum Geldi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adini Feriha Koydum Resimleri
» Adini Feriha Koydum 66.Bolum Tuyolari
» Adini Feriha Koydum 66bolum Fragmani
» Adini Feriha Koydum 66bolum 2Fragman
» Adını Feriha Koydum 66.Bölüm Reytingleri