Fan club sitesi
Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari T5801410_c24b1de9-png
Fan club sitesi
Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari T5801410_c24b1de9-png
Fan club sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fan club sitesi

Yerli&Yabancı diziler,Ünlüler fan club..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari

4 posters
YazarMesaj
Elin.
Moderator
Moderator
Elin.

Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Empty
MesajKonu: Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari   Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 4:31 pm

tüyolar;

- Dün Otel sahnelerinde Levent ve Emir
sahnesi varmış,Emir çook asabiymiş Levent'in
yakasını tutmuş birşeyler söyüyormuş.
Ama tam duyulmuyormuş, Arka taraftan
Emir'in Levent'e Feriha dediklerini duymuşlar.
Emir Feriha'dan gözleri alamıyormuş.Ve Feriha & Emir
sahnesi çekilmiş.

-Ferıha Otelde Partı verıyormuş kızlar.
O smokınde ondan dolayı imiş erkeklerın hepsi smokın giyiyormuş.Ferıhada duz bır elbıse varmış

-Levent&Feriha yurtdışına gitmiş. Herkes ilişkileri
olduğunu sanıyor. Evlilik yok.

-Ece&Emir nişan töreni var. O da Yavuz'a oyun.
Mantığını hiç anlamasam da.

-Koray'ın 2 yaşında bir oğlu var annesi Gülsüm.

-Hande tek tabanca görüldüğü kadarıyla.

-Cansu otel sahibi ve yeni ortağı Levent.
Feriha Levent'in asistanı herhalde.

-Emir de otelde olduğuna göre Hills'in başına geçmiş.
Ya da nişan için oteldeler sadece.

-Şu belli nişan Feriha geliyor diye yapılmıyor.

-Feriha ise herkese karşı oynuyor.
Nişanı da duyarsa evlenebilir.

alıntıı

--------------------------------------------------------------------------------
Unnamed
Admin
Admin
Unnamed

MesajKonu: Geri: Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari   Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 4:34 pm

Çok sinirlerimiz bozulucak eminim

Emire nefret ediyorum hatta
http://fanclub.fanbb.net
Elin.
Moderator
Moderator
Elin.

MesajKonu: Geri: Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari   Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 4:38 pm

3 yil gecicekmis diziden
Unnamed
Admin
Admin
Unnamed

MesajKonu: Geri: Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari   Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 4:39 pm

Evet biliyorum.. 2 fragmanini da izledim

Üzüldüğüm tek kişi "Hande"
Elin.
Moderator
Moderator
Elin.

MesajKonu: Geri: Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari   Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 5:03 pm

hande cooook guzel bir kiz
Unnamed
Admin
Admin
Unnamed

MesajKonu: Geri: Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari   Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 5:15 pm

Evet gerçekten
Elin.
Moderator
Moderator
Elin.

MesajKonu: Geri: Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari   Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 5:16 pm

konusalim mi cnm?
Elin.
Moderator
Moderator
Elin.

MesajKonu: Geri: Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari   Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 8:24 am

mutlu sonla biticek yaa.. çnk artık sıktılar yani küs – barış küs – barış… eskiden herkes feriha ölücek emir onun çocuğunu alıp adını feriha koydum diyordu ama artık bunları düşünmek çok saçma bence… hadi emir ile eceyi anladım yavuz denen pislik adamı başlarında atmak için ama feriha ile levente ne oluyo bu dizinin sonu bnce feriha ile emir hande ile koray mehmet ile ece biraz saçma olabilir belki ama imkansız değil niye olmasın yakışırlar mehmet ile ece… lara ile bülent birelikte olabilirler ama levent denizlere döncek bnce boşuna mı ona kaptan diyorlar..ama tam son bölümünde feriha emir koray hande 4ü birlikte bir yere gitsinler oraya taşınsınlar handenin koraydan ferihanında emirden çocuğu olsun arkalarında bebekler gülerken bitsin alın size mutlu son

demis bir arkadasimiz gulmekten oldum yaaa
Moderator
Elin.

MesajKonu: Geri: Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari   Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 8:25 am

bir tüyo daha var ama onu bu arada benden bir tüyo.ve bu gerçek çünkü benim kuzenim adını feriha koydumun setinde ışık şefi.TÜYO:bu fragmanda verilen herşey ferihanın rüyası.
ama birtek şey rüya değil!feriha emire ya işin yada ben deediya emir de en benden ne itediğinin farkındamısın deedi.işte ogerçek yani emir işini tercih etcekkk

ALINTI

demis baska bir sitede bir uye ama ben tam emin deyilim yani pek inanmiyorum
Elin.
Moderator
Moderator
Elin.

MesajKonu: Geri: Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari   Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 8:26 am

arkadaşlar bu bölümde cansu kanadadan gelir oteli ferihayla yönetir emirle feriha rakip olur emir ferihasız dayanamaz seher pavyona düşer arif onu hep döver memete geri döner memet kabul etmez bide 1. fragmanda ece emirizorla öper kendini bu oyuna kaptırır emirle feriha yüz yüze gelir konuşur feriha derki ben sevdim ama sevilmedim bunu emire der işte böyle nişanda olmaz feri ve emir barışır son bölümde kesiiiiin bilgi

Elin.
Moderator
Moderator
Elin.

MesajKonu: Geri: Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari   Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 8:27 am

bende anlamıyorum kı bunlar bırbırını cok sevıyorlar ama sonuc ne gene senarıstlerın ıstedıgı gıbı ozaman bırsey soyleyeyımmı hersey reytıng degıldır bunları gayet cıddı olarak yazıyorum bazı asklar vardır olumsuz olur bazı asklar vardır efsane olur bırakın bu ask olumsuz olsun bızde olumsuz ask neymıs ogrewnmıs o l a l ı m

ALINTI
Elin.
Moderator
Moderator
Elin.

MesajKonu: Geri: Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari   Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 8:28 am

arkadaslar en son dediigm tuyomdada belirtigim gibi cocuk ferihahin ve emirin, hemen arabadan indginde hotele oglunu getremezyaa, cocugunu gulsume veriyor o baksin diye yokken, bu nedenlede resimdede gordugumuz gibi bebek gulsumun elinde ve korayda seviyor. korayinda haberi yokk boyuk bir ihtimale ki cocuk ferihanin ve emirin yoksa bilseydi aniyden soylerdi cunku emir onun en yakin arkdaslari, herseylerini paylasirlardi. opusme sahnesi evet dogru bende gordugumde sok oldum ama ikinci fragmandada gordugumuz gibi hepsi bir oyun. ece emirin ferihayi nekadar cok sevdigini bildigi halde emiri oda cok seviyr. yillardir dovmesini sildirmedigine gore oda emire karsi biseyler hisediyo. tmm dogru bende sinir oluyorum ona ama olumsuz seyler soylemenizde dogru olmaz cunku bu onun rolu. kendisi secmyor bu karekteri oynamaya! sonu benude cok etkilemis oldu. bende dusunuyordumki emirin bir kiz cocugu olacak ve feriha olecekdii ama bende bir cok insan gibi ferinin olmesini istemem., bunca sene ve cileden sonra tam hersey ii olacakkken neden olsunki ferihaa. emir onsuz yapamazz. benim dusuncemseee ilk soyledigimdede cansu, emir, ece, levent ve feriha bide sanem bir ortak oalcak. sanemin 3 yil sonra hotele geri donusu birseyler olacagini gosteriyor, feriha emirle okulda konusuyordur: eger hatirlarsaniz ve benim senin ortagin olursam diyemi korkuyorsun demisdii… ferii herkezi sok edecek bir teklifi kabu lediyor ve emiri ve herkezi so kedecek bir adim atmaktadir. Seher ise sanirim oda pavyonlarda kalacak ve akif onu hergece dovecek. seherin kazandigi butun parayi rakiysa, sigaraya vs. harciyacak. Seher artik dayanamayim Mehmete ger idonecek ama yaptiginin bedeli cok agirdi ve mehmet onu artik istemiyecek, Mehmet ve ece aslinda birbirlerine yakisiyorlar. Levente kaptan dediklerine gore emri ve feriha barisdiktan sonra( levent soyliyecek herseyi emire) artik geri bir kaptan olacak ve denizlere gidecek. Sanem kesinlikle bir oyun oynayacaktirr, levent ondan nefret ediyorkenn 3 yill sorna ger ihotele olmasi herkezin kavasinda bir sory isareti… Feri cansuyla bir anlasma yapacak… emire karsi tkintiligida gitmis olacak. Zehra adini feriha koydum diyecek”" son bolumde feriha icin. ferihanin cocgu icin deyil. dizinin ilk baslarinda feriahin adi hakinda cok sey demisdi. sen bizide kendinide kurtarcaksin demisdii. zehra ferinin hep kumasni isterdi cunku kendisi okuyamamisdi… zehra kizimin adini felan feriha koydum gibi bir yorum yapacak, bu bolumde hersey ortaya cikacakkk. 66 bolumdede sanirim feriha ve emir barisacaklar. ve sonuncu blum ise 4lu beraber olacak ve handede artik gulsumdenn nefret etmiyecek, herkez mesut mutlu olacak ve emirin ve ferihanin aski hepimizin aklina bir guzel ask olarak kalacak : ) UMARIM BOYLE GUZEL BIR SONUC ELDE EDERIZ : )

ALINTI
MBσz♥Eℓιz
Co Admin
Co Admin
MBσz♥Eℓιz

MesajKonu: Geri: Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari   Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 8:31 am

Tuyolar icin tesekkurler
Bu arada lutfen flood yapmayin
http://www.hazalkaya.net
Elin.
Moderator
Moderator
Elin.

MesajKonu: Geri: Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari   Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 8:36 am

Koray:3 senedir yaşıyorum ayağına napıyorsun sen Emir
Hande:Feriha buraya neden geldin ?
Emir:Koray beni buralara sokma
Koray:Neden?Çıkamazsın demi ? Ben sokmasamda sen zaten hep oralarda değilmisin ?
Hande:Tek bir sebebin var.Emirin canını acıtmak istiyosun
Koray:Eceden kaçıyosun,benden kaçıyosun.peki kendinden ondan kaçabiliyormusun ?
Feriha:O beni kaybetmeyi umursamadı Hande.Seçimini yaptı ve yoluna devam etti
Koray:Feriha senin içinde Emir.Kaçamazsın.Tıpkı geberene kadar bu gerçekle gebereceğin gibi.
Emir:Benim artık gerçeklerim yok.
Feriha:Ben sevdiğim adama bir soru sordum ve cevabımı aldım.
FRAGMAN TAMAMEN CIKDII ARTIK
Unnamed
Admin
Admin
Unnamed

MesajKonu: Geri: Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari   Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 9:24 am

Feriha haklı Smile
Elin.
Moderator
Moderator
Elin.

MesajKonu: Geri: Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari   Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 3:05 pm

3 yıl sonra Feriha yurt dışından dönecek Gülsüm ve Koray onu karşılamak için Havaalanına gidecek.Feriha nasıl mı gitti yurt dışına hatırlarsanız Sofia Kartını vermişti Feriha'ya..

--------------------------------------------------------------------------------------------------

1. fragmanda yanıltmaca varmış. Emir hani Ece'yle gelirken diyorya yapmamız gerekeni biliyorum diye, Yavuz'u görüyorlar, Yavuz'ada sevgiliymiş gibi davranıyorlar, yani aralarında birşey yok. Sonra Yavuz'u gördüklerinde el ele tutuşuyorlar. Feriha'nın 2 yada 3 yaşında küçük bir oğlu var. Rıza'da ayıbınızı örtün derken çocuktan bahsediyor. Herkes Feriha'nın çocuğunu Levent'ten zannediyor.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ece ve Emir'in öpüşmesi rüyaymış, galiba Feriha'nın rüyası ..

--------------------------------------------------------------------------------------------
FERİHANIN SÜRPRİZ BİR OLAYIDA EMİRİ İÇTEN İÇE DELİ EDECEK VE SONUNDA FERİHAYA PATLAYACAK FERİHANIN ANİ YÜKSELİŞLERİ VE EMİRİ EZİP GECMESİNİ KALDIRAMAYACAK..

İNTİKAM HIRSIYLA YANAN EMİRİ SÜRPRİZLER BEKLEMEKTEDİR ASLINDA EMİRİN HIRSI FERİHANINKİNİN YANINDA UFACIK KALIR SONUNDA YENİK DÜŞEN EMİR OLACAKTIR.. ECEYİ KAFAYA TAKMAYIN O FASA FİSO GİDECEGİ YER BELLİ BU KONUDA DAHA FAZLA BİLGİ VEREMEM SİZLERE SON OLARAK DA SUNU SÖYLÜYORUM ZEHRA ANNEMİZİN GELİŞİ VE FİNALİ BEKLEYİN SEVİNÇ HÜZÜN GÖZYASI MUTLULUK ÇIGLIKLARI BİR ARADA OLACAK

---------------------------------------------------------------------------------

Tüyoların birinde Feriha bir amaç için geri geldi diyordu..

------------------------------------------------------------------------------------------------

Feriha işletmeci olduğu için hillsi o yönetecekmiş Nighta yani emire çok büyük bir rakip olacak.Feriha Hills'te öyLe bir parti düzenleyecek ki bomba bir parti olacak ve Emiride davet edecek partiye.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Emir Feriha'ya : Bakıyorumda 3 yıl seni hiç değiştirmemiş hala kaptanlasın diyecekmiş. Feriha da Emir'e : doğru sen değiştin demi ama 3 yılda değil ben varkende değiştin. biliyomusun senden nefret bile etmiyorum çünkü nefrette bi duygudur diyip gidecekmiş. Emir ferihayla emirin ayrılma sebebini koraya anlatacakmış. Korayda naptın lansen ha naptın ? ne diyeyim ben sana he ne ?.bunun içinmiydi oncas üzüntü onca acı birbirinize kavusmak için o kadar acı cektiniz ve sen aptal bi iş için ferihayımı bıraktın nasıl bi şeysin sen emir diyecekmiş emirse ferihayı her gördüğünde pişman olmaya baslayacakmış.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Feriha intikam almak için Leventle evlenecekken,
Emir düğüne gelir ve kaçarlar.

------------------------------------------------------------------------------------

ALİNTİ

Shess_99
Şampiyon
Şampiyon
Shess_99

MesajKonu: Geri: Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari   Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 3:20 pm

ooo süpermiş...Çok sağ ol!
http://futbol.mirbb.com/
Unnamed
Admin
Admin
Unnamed

MesajKonu: Geri: Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari   Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 4:07 pm

Ne kaçması ya??

Hiç inanasım gelmiyor ama inşallah öyle olur
Elin.
Moderator
Moderator
Elin.

MesajKonu: Geri: Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari   Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 4:29 pm

Elime gecen butun tuyolari sizinle paylasicam
Unnamed
Admin
Admin
Unnamed

MesajKonu: Geri: Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari   Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 4:39 pm

Çok seviniriz

Adini Feriha koydum 65.bolum tuyolari
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adini Feriha Koydum 66.Bolum Tuyolari
» Adini Feriha koydum 65 bolum yorumlari
» Adını Feriha Koydum 66.Bölüm Reytingleri
» Adini Feriha koydum 65 bolum 3.fragmani cikti
» Adını Feriha Koydum 67.Bölüm Sezon Finali 1.Fragmanı !