Fan club sitesi
"Kuzey Güney" Ekibi Finali Hep Beraber İzledi T5801410_c24b1de9-png
Fan club sitesi
"Kuzey Güney" Ekibi Finali Hep Beraber İzledi T5801410_c24b1de9-png
Fan club sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fan club sitesi

Yerli&Yabancı diziler,Ünlüler fan club..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Kuzey Güney" Ekibi Finali Hep Beraber İzledi

2 posters
YazarMesaj
Unnamed
Admin
Admin
Unnamed

"Kuzey Güney" Ekibi Finali Hep Beraber İzledi Empty
MesajKonu: "Kuzey Güney" Ekibi Finali Hep Beraber İzledi   "Kuzey Güney" Ekibi Finali Hep Beraber İzledi Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2012 4:16 pm

Dizinin oyuncuları ve teknik ekibi, sezon finalini Ortaköy'deki Nomads'da izledi. Bölüm sonunda oyuncular birbirlerine sarılıp gözyaşı döktü önce. Bunda, finalde Ali'nin (Rıza Kocaoğlu) vurulmasının etkisi büyüktü. Ekip, daha sonra sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi. Geceden sevgilisi Azra Akın'la el ele ayrılan başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ, "Çok keyifli bir sezon geçirdik. Tüm ekibi kutluyorum" dedi. Top sakallı yeni imajı içinse "Kuzey'den sıyrılmak istedim" ifadesini kullandı oyuncu. Güney'i canlandıran Buğra Gülsoy da, "Önümüzdeki sezon enerjimizi toplamış ve dinlenmiş bir şekilde kaldığımız yerden devam edeceğiz" dedi.

Oyuncu, eşi Burcu Kara'yla boşanma sürecine de değindi: "Ben bu konuyla ilgili hiç konuşmadım. Son kez konuşacağım. Olmadı, pencerelerimiz farklıymış. Ben eşimi aldatmadım. Birkaç insan yuva bozuyormuş gibi gösterildi. Gerçekten samimi şekilde onların ailelerinden de kendilerinden de özür diliyorum."
http://fanclub.fanbb.net
MBσz♥Eℓιz
Co Admin
Co Admin
MBσz♥Eℓιz

"Kuzey Güney" Ekibi Finali Hep Beraber İzledi Empty
MesajKonu: Geri: "Kuzey Güney" Ekibi Finali Hep Beraber İzledi   "Kuzey Güney" Ekibi Finali Hep Beraber İzledi Icon_minitimePaz Haz. 24, 2012 5:07 am

Muhtesem bir final oldu gercekten Smile

Tesekkurler
http://www.hazalkaya.net

"Kuzey Güney" Ekibi Finali Hep Beraber İzledi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» “Kuzey Güney”in Ekibi Değişti
» Kuzey Guney Sezon Finali Fragmani
» Kuzey Guney -Imza ve Avatarlari.
» Kuzey Guney 38.bolum ozeti
» Kuzey Güney'de hiçbir şey aynı kalmayacak