Fan club sitesi
İşte Adını Feriha Koydum'un Sezon Finali... T5801410_c24b1de9-png
Fan club sitesi
İşte Adını Feriha Koydum'un Sezon Finali... T5801410_c24b1de9-png
Fan club sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fan club sitesi

Yerli&Yabancı diziler,Ünlüler fan club..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İşte Adını Feriha Koydum'un Sezon Finali...

YazarMesaj
MBσz♥Eℓιz
Co Admin
Co Admin
MBσz♥Eℓιz

İşte Adını Feriha Koydum'un Sezon Finali... Empty
MesajKonu: İşte Adını Feriha Koydum'un Sezon Finali...   İşte Adını Feriha Koydum'un Sezon Finali... Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2012 11:09 am

İşte Adını Feriha Koydum'un Sezon Finali... 8tpp5

İşte Adını Feriha Koydum'un sezon finali...

“Adını Feriha Koydum”un son bölümünde istediğine ulaşmış gibi görünen Feriha'yı acı bir son bekliyor.

“Adını Feriha Koydum”un cuma günü yayınlanacak olan sezon finalinde Hazal Kaya’nın canlandırdığı Feriha karakteri nikahın ardından vurularak öldürülüyor.

Ekranların en çok izlenen yapımlarından “Adını Feriha Koydum” dizisinin son bölümünün çekimi Etiler’de bir parkta yapıldı. MED Yapım, final sahnelerinde çekim alanı çevresinde 15 koruma ile önlem aldı. Ancak görüntüler basına sızdı. Yayınlanan son fragmanda Levent’ten (Barış Kılıç) evlenme teklifi aldığı görülen Feriha (Hazal Kaya) sezon finalinde ise kalbinin sesini dinliyor ve Emir’le (Çağatay Ulusoy) nikah masasına oturuyor. Mavi kuşağı olan bir gelinlik giyen Feriha’nın çok mutlu olduğu dikkat çekiyor. Ancak bu mutluluk uzun sürmüyor ve Feriha Emir’le ilk dansını ettiği sırada vurularak öldürülüyor. O sahnede yönetmenin isteği üzerine buğulu gözlerle bakması beklenen Hazal Kaya’nın ağlama krizine girmesi ise çekimlere kısa bir mola verilmesine sebep oldu.

stargazete.com
http://www.hazalkaya.net

İşte Adını Feriha Koydum'un Sezon Finali...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adını Feriha Koydum 67.Bölüm Sezon Finali 1.Fragmanı !
» Adını Feriha Koydum 67.Bölüm 3.Fragmanı(Sezon Finali)
» "Adını Feriha Koydum"un Sezon Finali Sır Gibi Saklanıyor
» Adını Feriha Koydum'un sezon finaline izleyiciler tepkili
» Vahide Gördüm "Adını Feriha Koydum"un Sezon Finalinde